cisu Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Naményi- Süti Bt Cukrászda, Vásárosnamény
14 évvel ezelőtt
sziasztok. nagyon szeretem az édességet és nálatok mindig azt kapom nálatok amire éppen vágyok megfelelő kiszolgálás és ellátás. Ezt várom minden cukrászdától ezért is szeretlek benneteket.:):)
sziasztok ismét én szeretném megkérdezni hogy felvesztek e egy gyakornokot próba időre???:):)