Csaba Oláh Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Globus Konzervipari Zrt., Debrecen
13 évvel ezelőtt
GLOBUS valoban egy világ márka.. Az összes glóbus termék kiválló és finom. lehet az mustás vagy ép majonéz és még sorolhatnám. Ugyohy mindenkinek csak ajánlani tudom az összes terméket...
Azt jó tudni hogy a Globus nem a mennyiségre hanem a MINŐSÉGRE add.. Én imádom az bösszes terméket!
Csaba Oláh