Csak Enci Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Rüczné Draveczki Edina Műkörmös Érd, Érd
14 évvel ezelőtt
Imádom, hogy tele van kreativitással, mindig kitalál valami újdonságot, gyönyörű díszítést, nagyon ügyes keze van, mindenki csak dicséri a körmeimet!:) Látszik rajta, hogy szereti a munkáját, nagyon lelkes. Nem telik unalmasan a nála eltöltött idő, mert nagyon kedves, lehet vele beszélgetni:) Mindenkinek csak ajánlani tudom, ha szép, ápolt kezeket, lábakat szeretne:)
Csak Enci