Csala Attiláné Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Nemzeti Dohánybolt - Győr, Győr
6 évvel ezelőtt
Kb egy 20 perccel ezelőtt a lányomék vásároltak ebbe a dohányboltba. Lesarkítva a dolgokat, a 40 év körüli eladónak eleve rossz napja volt, mert a lányom és férje együtt mentek be, azonnal rájuk szolt, hogy egy vásárló mehet csak be. A lányom kijött, bement a férje után egy másik vásárló, őt nem küldte ki :-) tehát, a vőm kért dohányt és a dohány termék helyett rendes cigarettát kapott..szólt, hogy dohányt kért nem rendes cigit, mire az eladó azt mondta, sózza rá valakire... kérte a vőm, hogy cserélje ki, mert ő nem szeretne 1500 ftért cigit vásárolni, nem tud vele mit kezdeni. Az eladó csaj több féle védekezésbe kezdett, hogy a blokk már a kukában vam, meg nagyon nehéz kivserélni és nem is lehet. Nem is lehet 😂😂bnagyon flegma és bunkó volt, végül ő megvette a saját pénzéből a cigit (mert nem tudta hogy kell kicserélni), és szóvá tette a vőmnek, hogy mekkora kárt okozott neki. Mivel is? Hogy nem azt kapta amit kért? Hol élünk? Az eladó hibázik és ekkora paraszt módon viselkedik? A legdurvább az volt, hogy azt mondta a vőméknek hogy takarodjanak ki innen. Nem tudom, hogy az eladó hölgynek esetleg parkapcsolati problémája van, vagy éppen menstruál-e... de jó lenne, ha vissza fogná magát, mégis csak a kereskedelembe dolgozik emberek között! Nyilván nem oda való, de ez már más tészta... aztán csodálkozik, ha valaki majd lepattint neki egyet. Mégis mit képzel magáról de komolyan
Csala Attiláné