Csató Zsuzsanna Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Észak-Csepel Szigeti Víz- És Csatornamű Kft., Szigetszentmiklós
16 évvel ezelőtt
kritikán aluli szolgáltató.
se ügyfélszolgálat,se hibabejelentő vonal...azt meg nem tudni megint-miért is nincs víz???