.
b9ec7d785c1c472697b6fde1af551efe

Csilla Zoltán Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Magyar Posta Zrt. Központi Ügyfélszolgálati Iroda, Budapest

14 évvel ezelőtt

Nekem 2 hét alatt 2 csomagom tünt el amit Tasson adtam fel de Hollandiába soha nem érkezett meg. Sok esetben bontet leveleket kapok és ha reklamálok még nekik áll feljebb.Egy csekket 200 forintosokkal akartam befizetni és nem fogadták el. Máshol ha csomagot adtam fel soha nem tünt még el semmi. Nagyon sok a panasz a Tassi postára de senki nem tesz semmit és ellenőrizni sem jön senki ,pedig levelek,csomagok tünnek el . Főleg olyan levelek mint pl: Tesco klubkártya pontok, és olyan amibe kilehet tapogatni valamilyen ajándékot.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése