Csilla Zoltán Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Magyar Posta Zrt. Központi Ügyfélszolgálati Iroda, Budapest
14 évvel ezelőtt
Nekem 2 hét alatt 2 csomagom tünt el amit Tasson adtam fel de Hollandiába soha nem érkezett meg. Sok esetben bontet leveleket kapok és ha reklamálok még nekik áll feljebb.Egy csekket 200 forintosokkal akartam befizetni és nem fogadták el. Máshol ha csomagot adtam fel soha nem tünt még el semmi. Nagyon sok a panasz a Tassi postára de senki nem tesz semmit és ellenőrizni sem jön senki ,pedig levelek,csomagok tünnek el . Főleg olyan levelek mint pl: Tesco klubkártya pontok, és olyan amibe kilehet tapogatni valamilyen ajándékot.
Csilla Zoltán