Csongor Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
15 évvel ezelőtt
Februártól ott dolgozom és igaz hogy a fizetés lehetne több is de munka egyáltalán nem nehéz.
| Vélemények | 1 |
15 évvel ezelőtt
A munka elől nem lehet a cégnél elbújni, az igaz, de nem vészes.Viszont vannak olyan "munkatársak" akik az első műszaknapon reggel 7-es!!! szünetben lerogy az első padra "mikor lesz már vége !" szöveggel. Az ilyen minek jön be egyáltalán? Nem kötelező dolgozni, otthon is lehet nézni a tv-t, és várni a segélyt.Vannak ennél rosszabb munkahelyek is kevesebb pénzért.