Dániel Kiss Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
13 évvel ezelőtt
Én már dolgoztam itt tőlem 90km re volt és 12óra kinszenvedés volt jó formán csak ülni kellet semmi meló és ha felálltunk akor szóltak érte aki ki bir 12 óra semmitt te vést azt várják cigizés az nincs mert csak szünetek be lehet
Dániel Kiss