.
faee25be2de94f169107f5bd52131150

Dániel Szabó Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Nemzeti Dohánybolt - Dunaújváros, Dunaújváros

7 évvel ezelőtt

Tegnap este történt , hogy mennem kellett hajnali 4 re dolgozni. Munka társam megkért , hogy menjek be neki cigiert , mert náluk ilyen korán nincs egy dohanybolt sem nyitva. Késésben voltam , mert az autó persze nem akart indulni. Oda értem a bolt elé , ahol három bolti eladó nő beszélgetett,kettő a mellette levő éjjel nappali boltból és egy a dohány boltból.Ajto előtt állnak , így nyilván be menni nem tudtam , így vártam egy kicsit , majd megkérdeztem , ha már az eladó nem volt képes szólni , hogy meg is mikor lehetne bemenni , mert így is késésben vagyok. Erre a nő(40 éves , alacsony ,szemüveges , vörös hajú , flegma tekintetű kiégett öreg lány) felháborodottan néz rám , hogy “mit nem tudok várni két percet , most jött ki nem rég?!” Mondom késésben vagyok , de a nő ennek ellenére sem volt hajlandó kiszolgálni. Én értem , hogy a szünet az jár , persze éjjel sok dolga amúgy sem lehet , közel hajnali 4 óra körül. Nem értem milyen világban kezdünk el élni , hogy már lassan a boltosok a vevőket sem képesek kiszolgálni, vagy legalább illedelmesen vissza szólni. Egyszerűen undorító , és szerintem mindenki felháborodottan állt volna a bolt előtt , mert nem éppen kedves a “kiszolgálás” írom én idéző jellel , mert kiszolgálni sem szolgáltak. :) Nem vagyok rossz akaró, de ennek a hölgynek kívánok sok “szépet és “jót” a közeljövőben! :) Gondoltam leírom , és biztosan közlöm , hogy ezt a dohány boltot én többé biztos nem fogom pénzelni a dohány termékük megvásárlásával. ... :)
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése