.
b9ec7d785c1c472697b6fde1af551efe

Dávid Biró Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Veszprémi Autószalon Kft.-Suzuki Autószalon, Szeged

3 évvel ezelőtt

Május 17-én vásároltam egy Renault Laguna 2 ( LVW-092) gépjárművet a Szegedi Suzuki Márkakereskedésben( Veszprémi Autószalon Kft), minden előzmény nélkül június 18-án amíg bementem pár percre a Csömöri Auchanba vásárolni a kocsi műszaki hiba miatt kigyulladt, felrobbant. A tűzoltók eloltották a tűzet, a kocsi B oszlopig megsemmisült. Kaptunk róla papírt. Jeleztük ezt a Szegedieknek, azóta érdemi előrelépés nem történt. Előszőr küldtek a panaszra egy választ, hogy nulla forintott fizetnek. Miután a nyilvánoság elé tártuk a sztorit első ajánlatuk 100.000, miután még mindig nem hagytunk magunkat 250.000. Nem fogadtuk el, 600.000ft-ban van az autó 480.000 a vételár. Arról ne is beszéljünk 350.000ft van az adás vételire ráírva. Erről kettő felnőtt tanú van. Mi van akkor ha bent égünk a kocsiban?????? És meghalunk ?????
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése