.
49ea79fbb513499f95205877b71304d1

Dömötörfi-Andri Laura Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Bellatrix Autósiskola, Nagykanizsa

22 június 2026

Nagyon elégedett vagyok a Bellatrix autósiskolával, ezért bátran ajánlom mindenkinek! Az ügyintézés Beatrixal végig gördülékenyen zajlott, mindenben segítőkészek és rugalmasak voltak. Az oktatóm, Unger Csaba aki rendkívül türelmes, kedves és támogató volt, ami sokat segített abban, hogy magabiztosan tanuljak vezetni. Köszönhetően a profi felkészítésnek és a jó szervezésnek, hamar sikerült megszereznem a jogosítványomat. Nagyon hálás vagyok a segítségért, és szívesen ajánlom ezt az autósiskolát másoknak is! 😊
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése