Dara Ivett Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Nemzeti Dohánybolt - Gyöngyös, Gyöngyös
2 évvel ezelőtt
Tisztelt Tulajdonos!
A tegnapi napon ( 2024.03. 19. , 17:24-kor) vettem egy IQOS ILUMINA készüléket bordó színben. Hazahoztam, a táskával együtt az asztalra tettem és közben elmentem dolgozni.
Mikor hazaértem a munkából, akkor gondoltam felregisztrálom, de szomorúan vettem tudomásul, hogy a készülék nem volt a dobozában és eleve bontott állapotban volt.
Amikor vettem az eladó férfi nem volt hajlandó megmutatni a doboz tartalmát és nem szolgált érdemleges válasszal. Persze, gondoltam naivan, hogy biztos ez egy új szabály de most már értem mire ment ki a játék. Egy üres dobozt adtak el nekem a tegnapi napon. Szeretném hogy mielőbb orvosolni ezt a hibát , vagy különben megyek a fogyasztóvédelemhez. Először vásároltam önöknél, de lehet utoljára, mivel ezek után nagyon megrendült a bizalmam maguk felé. Most egy álmatlan éjszakát köszönhetek maguknak e miatt. Persze lehet az én hibám is, de ezt máshol nem merték volna megcsinálni.
Mivel van dohányboltos ismerősöm Budapesten és már írtam neki, hogyan jártam maguknál ő is nagyon fel volt háborodva.
Ma nyitásra ott leszek és kérem a készüléket amiért fizettem!
Írtam az ügyfélszolgálatnak is!