Diana Demendi Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Nemzeti Dohánybolt - Nagykanizsa, Nagykanizsa
3 évvel ezelőtt
Nagyon szép rendezett kis bolt!! A kiszolgálás is kedves!! Segítőkészek a kiszolgálók és mindenben segítenek sok minden található a boltba!!!