Dikó Károly Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Dr. Barta György Endokrinológus magánrendelése, Szolnok
5 évvel ezelőtt
cukorgondozói orvosom., rendszeres ellenőrzésre hozzá járok. Tanácsai alapján vércukor szintem a céltartományban van, Türelmes a beteghez, meghallgatja és a javaslatai alapján egészségi állapot romlása nem következhet be.
Dikó Károly Szolnok