Donkáné Jószai Mária Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: T.car Autószervíz, Magánvállalkozás, Debrecen
17 évvel ezelőtt
Tapasztalataim alapján elmondhatom, hogy az autószerviz vezetője, dolgozói nagyon korrektek, alaposak és kedvesek. A szervizcsarnok tiszta, meleg ! és jól megközelíthető.
Munkájukhoz sok sikert kívánok !