Dytta Detty Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: dm-drogerie markt - Törökbálint, Depo, Törökbálint
10 évvel ezelőtt
Szerettem náluk vásárolni, jó volt a kuponos kedvezmény. Megszüntették és ha nincs okostelód, buktad a kedvezményt. Ezzel diszkriminál, ráadásul pont azokkal szúrt ki, akik fizetőképesek. A kölykök mindegyike rendelkezik okostelóval, de vajon ők fognak vásárolni náluk? Lehet át kell majd állniuk cukorka és csokoládé árusításra, hogy ne csökkenjen a vásárlók száma. Gratula annak, aki kitalálta, nullás közöst a kezébe. Én átpártoltam a konkurenciához...
Dytta Detty