edina386 Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Gerbár Lívia Pszichológus, Nyíregyháza
12 évvel ezelőtt
sziasztok.én sajnos beleestem ebbe a betegségbe,ami szerintem életem egyik legnehezebb feladata,hogy túléljem. szerencsére megtaláltam a megfelelö segítséget Gerbár Lívia személyében. ö támasz,de tudnotok kell,hogy ezt nekünk kell igazán végigharcolni,túlélni. még nem gyógyultam meg teljesen,de nagyon akarom a 3 gyermekem és a férjem és persze a saját boldogságunkért. ne szégyeljetek segítséget kérni,és mindenkinek kívánom,hogy találjon olyan embert mint akit én is találtam Lívia személyében.