Erdész Krisztina Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Német Mihály, Dunakeszi
3 évvel ezelőtt
Sebességváltó bowden szakadással vittem a 21 éves fiat puntomat. Hétfőn reggel megnézte, délben már hívott. Megbeszéltük a költségeket. Kedden délben szólt, hogy kész az autó. Mindamellett, hogy gyors volt, végtelenül kedves és udvarias úriember.