16 évvel ezelőtt
Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni,hogy a jabil-ba dolgozhassak? Köszi!
Sziasztok!Volna egy kérdésem!A Sógornőmnek a párját felvették a jabilba de állitólag azért nem kezdhet mert még tesztet kell neki irni!Ebböl mi igaz?
Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni,hogy a jabil-ba dolgozhassak? Köszi!