Ernő Sztankovits Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Magyar Posta Zrt. Központi Ügyfélszolgálati Iroda, Budapest
15 évvel ezelőtt
Svájcba feladtam egy levelet, dec, 12.-én, hogy odaérjen karácsonyra. Minden címzés jó volt rajta. Ezzel szemben a levelet január 23.-án kapták meg, hívtak telefonon, mi van a Magyar Postával, mert a levél először elment Balatonkilitire, ott ráírták, hogy ellenőrízték, gondolom ez tartott 1 hónapig, nem is oda címeztem, Most feladtam egy levelet ugyanoda, légipostával, de még beszóltam a helyi posta ellenőrzésének, hogy figyeljenek oda. Kíváncsi vagyok, mikor kapja meg a címzett, akinek 23.-án van a születésnapja ? Üdv. Ernő
Ernő Sztankovits