FabianSzabolcs Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: BURGER KING, Budapest
17 évvel ezelőtt
A legédesebb Burger King-es lénynak, Evelinnek, egy nagy pussz! Kellemes Ünnepeket az összes csinos pultosnőnek, srácnak, és minden kedves Burger King dolgozónak!