Fehér Gábor Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Kálvária Pizzéria és Grillbár, Csákvár
4 évvel ezelőtt
Szívvel lélekkel dolgoznak az étterem dolgozói és precízen figyelmesen kedveskednek a vendégek igényeinek megfelelően!
Köszönöm a figyelmességet és a finom ételeket!
Minden kedves betérőnek ajánlom az éttermet!