Fekó Zoltán Tiborné Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Klm Call Center, Budapest
14 évvel ezelőtt
Egy ilyen nagymultu légitársaságnál nagyon égö, hogy már 3 napja nincs meg a csomagom!!!!
| Vélemények | 1 |
14 évvel ezelőtt