Fela Blanka Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: MVM Émász, Ózd
10 évvel ezelőtt
Nagyon sajnálatos dolognak tartom, hogy huzák az idöt minden egyes papiral. Volt alkalmam keresztül meni rajta. Most is el kültek azzal hogy az ügyintéző nem hajlando meg csinálni, a szerződést. Köszönöm megint várhatók egy hónapot
Fela Blanka