fickok Adatlapja
| Vélemények | 3 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Érkert Gyógyszertár, Nyíregyháza
17 évvel ezelőtt
Nekem őszintén ez a patika tetszett eddig a legjobban Nyíregyházán! Ide szeretek néha járni, akció + stb!
Vélemény a következő cégről: Főnix Gyógyszertár, Nyíregyháza
17 évvel ezelőtt
Nekem nagyon tetszett a patika amikor elsőnek mentem be ide. de később már inkább egy átlagos helynek tűnt nekem is! :S :S