Forgó Mária Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Magyar Posta Zrt. Központi Ügyfélszolgálati Iroda, Budapest
14 évvel ezelőtt
Hivatalos ügyben Dunaharasztin voltam 2012.november 12-én.Mivel útba esett bementem a helyi postára12-és 12,15perc között 2 db. levelet feladni.Nagyon sokan voltak.Három ablak volt nyitva,én az elsőhöz álltam.A 2db.levélre rátettem 220Ft.-ot és köszönés után,közöltem a postás hölggyel,hogy simán szeretném feladni.Meglepetésében majdnem hanyatt esett a székén."Közölte" velem,hogy miért nem ragasztottam rá bélyeget most neki ki kell húzni a fiókot és rányalni a bélyeget.Előttem,már több ügyfél megbántva,megalázva hagyta el a hivatalt,mert mind a három ablaknál ülő alkalmazott hölgynek volt "problémája "az ügyfelekkel.
Én csongrádi vagyok nagyon sokat járok az 1-es postára,de ilyet még soha nem tapasztaltam.