.
faee25be2de94f169107f5bd52131150

Forgó Mária Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Magyar Posta Zrt. Központi Ügyfélszolgálati Iroda, Budapest

14 évvel ezelőtt

Hivatalos ügyben Dunaharasztin voltam 2012.november 12-én.Mivel útba esett bementem a helyi postára12-és 12,15perc között 2 db. levelet feladni.Nagyon sokan voltak.Három ablak volt nyitva,én az elsőhöz álltam.A 2db.levélre rátettem 220Ft.-ot és köszönés után,közöltem a postás hölggyel,hogy simán szeretném feladni.Meglepetésében majdnem hanyatt esett a székén."Közölte" velem,hogy miért nem ragasztottam rá bélyeget most neki ki kell húzni a fiókot és rányalni a bélyeget.Előttem,már több ügyfél megbántva,megalázva hagyta el a hivatalt,mert mind a három ablaknál ülő alkalmazott hölgynek volt "problémája "az ügyfelekkel. Én csongrádi vagyok nagyon sokat járok az 1-es postára,de ilyet még soha nem tapasztaltam.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése