Frankó Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Petnet - állateledel, Budapest
25 július 2025
Katasztrófa ez a cèg. Hétfőn leadom a megrendelést kedden közlik hogy elkezdték a becsomagolàsàt. Erre pénteken a veboldalon vissza kerül feldolgozásra vár stàtuszba. Azóta se emailben nem reagàlnak se a telefont nem veszik fel. Fogalmam sincs hogy tudnak 2025 ben ilyen link hozza állással fent maradni. Soha többet nem rendelek innen