Friedrich Kessler Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: ZÁKÁNY SZERSZÁMHÁZ, Hajdúszoboszló
3 évvel ezelőtt
Not good company ! Sell old items and don`t want take back ! No customer service at all ! this dealer thinks he don´t need to da what EU customer laws tell ! Don´t buy there !!
Nem jó társaság! Adj el régi termékeket és ne kérd vissza! Egyáltalán nincs ügyfélszolgálat! ez a kereskedő úgy gondolja, hogy nem kell tudnia, amit az EU fogyasztói törvényei mondanak! Ne ott vásárolj!!