.
69527f17d22f4f06b6d50b7d1bf41450

ftale Adatlapja

Vélemények 2

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Madách Imre Gimnázium - Salgótarján, Salgótarján

13 évvel ezelőtt

Imádom ezt az iskolát. A tanárok kedvesek, segítőkészek, a programok nagyon jók, mindig lehet valamit tenni-venni. A közösség is jó, bár az a-s gyerekekre ráférne egy kis illemtan, de tudjuk, hogy a tesisek általában nagyszájúbbak :) Az angolórákat imádom, fénypontjai a napomnak. Kovácsné Túróczi Márta nagyon színvonalasan tanítja, és ami a legfontosabb, törődik velünk, neki bármit elmondhatunk, érdekli, hogy mi van velünk, tündér egy tanár, nagyon szeretem. A tesióra kicsit nehéz, de ha nem akarsz érettségizni belőle, akkor úgy is mindegy, lényeg, hogy átmenj. Jó döntés volt a Madách :)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése
Vélemény a következő cégről: Bolyai János Gimnázium - Salgótarján, Salgótarján

13 évvel ezelőtt

Hat évfolyamos képzésben itt tanultam két évet. Elég is volt belőle, kilencedik év elején átiratkozatam a Madáchba, amit imádok, és sokkal jobban érzem magam. A tanulmányi eredményemmel nem volt gond, szerintem nem olyan kemény az iskola, mint amilyennek mondják. A probléma sokkal inkább a közösség, és a tanárok voltak. Látszólag segítenek, aztán mennek a tanáriba pletykálni, leadni a kollégáknak a helyzetet, hagy tudja az egész tanári kar. Volt rá példa, hogy drága osztályfőnököm egy másik szülővel beszélte ki az én családomat. Ja bocs, hogy mi nem adtunk annyi pénzt, és nem volt a nyelvünk abban a bizonyos testrészükben :). A közösség borzalmas, minden a pénz körül forog, ha nincs rajtad márkás cipő és nem a legújabb a telefonod nem vagy senki. Programok voltak, főleg külföldi utak, persze, ki tud kifizetni 200E forintot, vagy Chicago esetén akár félmillát? Itt is látszik, hogy a Bolyai inkább a módosabb szülőknek, gyerekeknek kedvez. Utáltam ezt az iskolát, a Madách nagyon jó választás volt, mindenkinek ajánlom. :)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése