Gábor Ferenc Priskin Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Dhl Express Magyarország Kft. Központi Iroda, Budapest
5 évvel ezelőtt
Az egy csillagot is csak azért adom mert annyit kénytelen vagyok. Megbízhatatlan semmitérő cég. A csomagokon rengeteget ülnek, Budapest és a kiszállításra kijelölt város között ingáztatják. Az eladók a szállítási határidőt a DHL szerencsétlenkedése miatt nem tudják tartani. Sok esetben már előre megkérdezem a céget ahonnan rendelek, hogy kivel küldik a csomagom, mert ha DHL akkor igyekszem más megoldást kérni akkor is ha többe kerül. 07.16 óta az országban egy rendelésem amit a mai napig nem kaptam meg. És nem a kínai csomagokra kell gondolni... Én mindenkit lebeszélek róla, mert tényleg semmitérő cég.
Kovacs Adam
Gábor Ferenc Priskin
Nekem is ez a probléma adódott! Mondjuk én USA-ból rendletem a csomagomat. Úgy volt eredetileg hogy a várható kézbesítési idő júli. 12 - 15-e között várható. Azt mondtam magamban jó ha addigra nem hozzák ki nincsen gond mert július 1-től be jött egy olyan szabály, ami kimondja, hogy minden beérkező csomagot vámkezelnek. Nos én júli 6-án rendeltem meg a csomagot 9-én itt volt Budapesten és vámkezelték. Azóta csak értesítéseket kapok hogy éppen mikor vámkezelték a csomagom. Ergó szinte majdnem egy hónapja várok a csomagomra, ami eléggé kiábrándítóúgy nézve, hogy azért még sem egy kis cégről beszélünk ): . És ami még aggaszt, hogy nem egy kis értékű csomag ezért is kezdek ideges lenni. Csak 2x hívtam eddig az ügyfélszolgálatot de nem bizonyosult nagy segítségnek számomra. Remélem mindenki meg fogja kapni a csomagját. Innen is szeretnék mindenkinek szép napot kívánni!