.
b9ec7d785c1c472697b6fde1af551efe

Gábor Mórocza Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Magyar Posta Zrt. Központi Ügyfélszolgálati Iroda, Budapest

14 évvel ezelőtt

Pénteken adtam fel ajánlva egy levelet Fehérvárcsurgón. Nem elsőbbségivel. 4 nap múlva még nem érkezett meg a belföldi címzetthez. Néhány éve még simán oda ért másnapra. mióta kitalálták az elsőbbségi "lehetőséget" azóta visszaélnek az emberek türelmével. Felháborító az amúgy is drága (1db ajánlott levél 450 Ft.) szolgáltatást még drágítani Mi ez ha nem visszaélés a monopol helyzettel?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése