Gábor Mórocza Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Magyar Posta Zrt. Központi Ügyfélszolgálati Iroda, Budapest
14 évvel ezelőtt
Pénteken adtam fel ajánlva egy levelet Fehérvárcsurgón. Nem elsőbbségivel. 4 nap múlva még nem érkezett meg a belföldi címzetthez. Néhány éve még simán oda ért másnapra. mióta kitalálták az elsőbbségi "lehetőséget" azóta visszaélnek az emberek türelmével. Felháborító az amúgy is drága (1db ajánlott levél 450 Ft.) szolgáltatást még drágítani Mi ez ha nem visszaélés a monopol helyzettel?
Gábor Mórocza