Géza Kovács Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Magyar Posta Zrt. Központi Ügyfélszolgálati Iroda, Budapest
14 évvel ezelőtt
2012. 02. 13-án adtam fel egy A/4-es méretű levelet elsőbbségivel Bp-re. A címzett neve nem volt kinn a postaládán, de már 15-én érdeklődött a II. ker-i postahivatalban a levél után, majd még két napig ezt tette. Először azt mondták, a kézbesítőnél van, másnap, hogy 10 nap múlva visszaküldik a feladóhoz, harmadnap:már vissza is küldték. Ez a mai napig márc. 13-ig nem érkezett vissza hozzánk. A celldömölki postán nagyon segítőkészek voltak, próbáltak érdeklődni, de a II. ker-i postán senki nem tud semmit. Véleményem szerint ott fekszik valahol a levél, mivel mérete meg a keménypapíros csomagolás miatt valószínűleg macerás volt foglalkozni vele. A levélben egy kézzel készített kék színű gitár- koptatólap volt, ajándékba szántuk, másnak ez értéktelen. Kérem, nézzenek utána a küldeményemnek. A postán sehol sincs kiírva, hogy csak az ajánlott küldeményekért vállalnak felelősséget. Mivel a szolgáltatás fizetve van, egy sima levél sem tűnhet el, ez tisztességtelen üzletpolitika. Elérhetőségem: Kovácsné Pintér Anita Celldömölk Vasvári PÁl u.
Kérem, jelezzék, hogy hol tehetek hivatalos panaszt!