gabizbg Adatlapja
| Vélemények | 7 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Kunság Volán Zrt., KECSKEMÉT
19 évvel ezelőtt
A tömegközlekedést naponta használom,a sofőrök kedvesek, a buszok pontosak, mindenhova eljutok velük.
Vélemény a következő cégről: Quelle Bt., Törökbálint
19 évvel ezelőtt
Minőségi termékeket vehetek elfogadható áron. Nagyon jó az internetes oldala, könnyű eligazodni, elég az információ mindenről, színes, jól tervezett.
Vélemény a következő cégről: Univer Produkt Rt., KECSKEMÉT
19 évvel ezelőtt
Nagyon sok termékét vásárolom, kezdve a majonéz különböző változatától, a mustár, piros aranyig, főleg a csípőset szeretjük. Ajándéknak is szívesen adok Univer terméket.
Vélemény a következő cégről: BURGER KING, Budapest
19 évvel ezelőtt
Néha megfordulok gyorséttermekben. Szeretem, ha van választék, nemcsak hamburgert, salátát, édességet is vehetek.
Vélemény a következő cégről: dm-drogerie markt - Törökbálint, Depo, Törökbálint
19 évvel ezelőtt
Sokszor megyek a DM üzletekbe, minőségi termékeket, széles választékot kínál, megfizethető árakon. Az állandó akciókat is jó dolognak tartom, a pontgyűjtő akciókkal és más nyereményjátékokkal együtt.