gabor0202 Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Autoliv Ipari és Kereskedelmi Kft., Sopronkövesd
15 évvel ezelőtt
Én is dolgoztam a cégnél és mindkét dolog valós a nyalás és a jó munka erő ugyan úgy mint más cégeknél,én amit megfigyeltem az az,hogy vezetői posztokat lehet ott kapni s....nyalással és haveri jogon ami nagyon sajnálatos!írni nemtudó sor felelősök vannak,tudom mert tapasztaltam és sajnos a művezetők sem jobbak.