Gabor Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: MX-Car Autókereskedés Zalaegerszeg, Zalaegerszeg
8 évvel ezelőtt
En sem ajanlom masnak a kereskedest. Bar az autonezesig el sem jutottam de mikor az auto multjarol szerettem volna kerdezni mindig csak az a valasz jott hogy felesleges a kerdes, makulatlan az auto, ilyet nem talalok mashol stb. Mikor arra kerdeztem, hogy fuggetlen atvizsgalasra el lehet-e vinni mondta, hogy igen, de minek vinnem ha van ra garancia. Mondtam, hogy mert a kopoalkatreszekre nincs, persze ezt is kifogasolta. Nem eladni akarnak ezek, hanem leginkabb atvagni az volt az erzesem.