Gabriella Vass Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Sasvári György Egyéni Vállalkozó, Szeged
2 évvel ezelőtt
Maximális, tökéletes MESTER, a munkájában is, csak ajánlani tudom mindenkinek! Végtelen szimpatikus, precíz, segítőkész, jó ember! Bár mindenki ilyen volna, mint Ő! Hálás köszönetem!