Gazsó Tünde Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Magyar Posta Zrt. Központi Ügyfélszolgálati Iroda, Budapest
13 évvel ezelőtt
2013. január elején küldtek számomra elsőbbségivel egy küldeményt, amit a mai napig nem kaptam meg.2013.03.27.-én ajánlott elsőbbségivel szintén ugyanarról a helyről küldtek nekem küldeményt, amit szintén nem kaptam meg.a szlogen alapján "minden küldemény más és más és mindegyik célba ér." kérdezem én, hogy azt miért nem hozzák az állampolgárok tudomására, hogy elég sok az a küldemény, ami két cím között "valahol" eltűnik. Ez nekem körülbelül 43.000 ft. mínusz a családi kasszába. ki fogja ezt nekem kifizetni????hogy bízzak ezek után a Magyar Postában?