Gigi Fe Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: DA CATERINA Ristorante Pizzéria, Budaörs
2 évvel ezelőtt
A családias hangulatnak nyomát sem tapasztaltuk, a pizza ízletes volt,viszont a kiszolgálás és a légkör inkább hasonlított arra,hogy nem látják szívesen az embert!Kérdés nélkül lepakoltak mindent az asztalunkról annyit sem kérdezve,hogy esetleg kérünk- még valamit?! Elösszőr jártunk itt, és valószínűleg utoljára!
AZsuzsa
Az ételek valóban nagyon finomak. A felszolgáló viszont már az első pillanattól "büntetett" bennünket. Nem értettem, hogy miért, a többi vendéggel nem volt udvariatlan. Próbáltam nem észrevenni a viselkedését, mert velünk volt az unkahúgom, de rendesen elrontotta a napot.