.
2cf7178b022a47f69335f2f07739c0c7

gorombein Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Astron Kft., Budapest

12 évvel ezelőtt

Ha jól emlékszem 2002-ben vettem meg az első Astron órámat. Nem is tudtam, hogy magyar gyártmány, csak megtetszett. Az elmúlt 13 év alatt bejárta velem a világot és soha semmi baja nem volt. Egyszer cseréltettem benne elemet. A legkedvesebb órám. Gratulálok a gyártónak. Most szeretném megvenni a 2. órámat, mely ugyanolyan, mint az első, csak kék színű számlappal. Szuper kis óra!!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése