gorombein Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Astron Kft., Budapest
12 évvel ezelőtt
Ha jól emlékszem 2002-ben vettem meg az első Astron órámat. Nem is tudtam, hogy magyar gyártmány, csak megtetszett. Az elmúlt 13 év alatt bejárta velem a világot és soha semmi baja nem volt. Egyszer cseréltettem benne elemet. A legkedvesebb órám. Gratulálok a gyártónak. Most szeretném megvenni a 2. órámat, mely ugyanolyan, mint az első, csak kék színű számlappal.
Szuper kis óra!!!