György Nagy Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Dr. Gerencsér György Egyéni Ügyvéd, Berzence
5 évvel ezelőtt
Autohitel ügyben kerestem meg, meggyőző volt ,úgy tünt hogy jó ügyvédet találtam.Tévedtem!!! Az első fokú ítélet után fel sem vette a telefont hogy megbeszéljük a továbniakat , megkérdezésem nélkül fellebbezett, mint embert nem minösitem 10 perc neszélgetés után még a vak is felismeri. Senkinek nem ajánlom csak akkor ha van felesleges pénze.
György Nagy