György Sajgó Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Magyar Posta Zrt. Központi Ügyfélszolgálati Iroda, Budapest
5 évvel ezelőtt
Sikertelen kézbesítés
ügyfél kérésére későbbi időpontban kézbesítés.
Ez mi? Senkitől ilyet nem kértem ,nem hívtak ,nem írtak emailt. Keddre ígérték ma péntek van,azért reményt keltettek ,küldtek sms-t ,hogy ma megkapom. Menjetek ahová gondolom!