Györgyi Németh Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Sweet-Ice Bt. - Bayer Cukrászda, Salgótarján
2 évvel ezelőtt
Az én vélemenyem ,teljesen más. Mindig imádtam a termékeiket,rendszeres vásárló voltam már a Gorkij telepen is.2013-ban elköltöztem ,de amíg édesanyám élt amikor ott időztünk nála,felkerestük mindig a cukrászdát is. Imádjuk a Rochild szeletet,csak ott ettem ilyen finomat,amióta nem járok arra,azóta sem ettem sehol,mert sehol nincs,amerre lakom a környéken. A minap születésnapra szerettem volna rendelni,de 230km.túl messze van. Azonban nagyon kedves volt a tulajdonos,segitett megoldani a helyzetet,még élek hálás leszek neki.Köszönöm.🙏 Továbbá köszönöm az ott elfogyasztott összes házi krémest,puncs szeletet,tiramisut,mignont,islert és még sorolhatnám... Sosem csalódtam a minőségben,az ízvilágban,a kiszolgálásban. Pontos,figyelmes,kedves,segítőkész volt mindig velem mindenki.Minden ismerősömnek ajánlom is!!!