Gy Bakos Rózsa Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Sasfészek Állatorvosi Szakrendelő, Hajdúszoboszló
5 évvel ezelőtt
Csak jót tudok mondani a Sasfészek Szakrendelőről. Nagyon kedvesek, udvariasak és nem utolsó sorban a szakmai tudásukkal mi nagyon meg voltunk elégedve. Igaz mi nem ott lakunk, de időnként vissza térünk, ha arra járunk, egy állapot felmérésre. Ezt azért teszem mert megbízom bennük. Köszönöm a munkájukat.