.
b9ec7d785c1c472697b6fde1af551efe

Gyalog István Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Magyar Posta Zrt. Központi Ügyfélszolgálati Iroda, Budapest

14 évvel ezelőtt

Nem tudom de ez számomra elfogadhatatlan,hogy feladtam egy csomagot Bécsi barátaimnak és immár 3 és fél hete várják és nem érkezett meg.Érdeklődésemre azt a választ kaptam,hogy keressem meg az interneten hol van a csomag miután kifizettem a nem csekély kézbesitési dijjat 6670 ft-ot.Jó hogy nem nekem kell ezért a pénzért elvinnem a csomagot a címzethez....de lehet jobb lett volna.....ez a magyar posta fizető ügyfélhez való viszonulása. Köszönöm!!!!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Elgondolkodtam az imént, hogy valaki a postától olvassa ezeket a véleményeket? Mindenki csak a keserűségére keresne orvoslást, de válasz sehonnan nem érkezik. Én hat hete adtam fel légipostával egy levelet Londonba, amiben anyagi érték nem, csak érzelmi érték volt. Aznap amikor én itthonról feladtam a levelet Londonból is elindult egy, ami 3 nap alatt légiposta nélkül megérkezett. Gondolom az enyém már nem fog. Üzenem annak a postásnak, akinek éppen az én borítékomra tette rá a kezét, hogy az ő gyerekének is kívánom, hogy amit vár azt soha ne kapja meg!....és remélem egyszer valaki észreveszi mit művelnek ma a postán, és olyan ember kerül a helyére, aki megbecsüli a munkáját. Mert a munkát meg kell becsülni a mai világban, nem pedig meglopni azokat akikből élnek!