Gyula Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Ballók Autószervíz, Szolnok
24 június 2026
Egy rakat vicc az ember. Elöször egy állapot felméréssel az időpontot nem tudta tartani, mert túl vállalta magát. Majd mikor megbeszélés után megérkezett a beszerelésre váró alkatrész, közölte hogy azon nqptól duplájára emelte a munka óra díját, valószínű azert mert tudta, hogy sűrget az idő a külföldi út előtt. Megbízhatatlan