gyuri61 Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Arborétum Városüzemeltetési Kht., Kazincbarcika
14 évvel ezelőtt
Felháboritó,hogy havazás idején a hidegben napi 12 órát dolgoztatják az embereket még vasárnap is.
| Vélemények | 1 |
14 évvel ezelőtt