Hámoriné Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Befog Kft., Budapest
15 évvel ezelőtt
Sajnos az elmúlt időszakról
nagyon rossz véleményem van.
Nyáron egy papucs javításával
kapcsolatban,most pedig cukormérő vásárlása kapcsán.
A papucs dolog másfél hónap után megoldódott,de
a cukormérő nem.Az eladó flegma és szemtelen,mint telefonba,mint személyesen.
Most pedig megtévesztő információt adott a készülékkel kapcsolatban.