Hallai Attila Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Mischl Autóház Kft.-Hyundai Autószalon, Pécs
16 évvel ezelőtt
Ennél az autóháznál vásároltam egy használautót 3 hónappal ezelött az autó már a hazafelé vezető uton elromlott ők ügyesen látatlanba megállapitották az autó hibáját.Mondanom se kell nem az volt a baja amit ők mondtak,de az erdeti hibából adodóan más is tönkrement az autóban,eleinte nagyon készségesek voltak a javitást illetően,hitegettek hónapokig hogy meg lesz javitva az autó de a mai napig nem történt semmi.Se telefonra se email-re nem válaszolnak, úgy néz ki nem tudom elkerülni az igényeim más modon történő behajtását.Úgy látszik én nem voltam jó vásárló a szemükben végül is én csak egy használtautót vettem.
Üdv.Attila