.
b9ec7d785c1c472697b6fde1af551efe

Hallai Attila Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Mischl Autóház Kft.-Hyundai Autószalon, Pécs

16 évvel ezelőtt

Ennél az autóháznál vásároltam egy használautót 3 hónappal ezelött az autó már a hazafelé vezető uton elromlott ők ügyesen látatlanba megállapitották az autó hibáját.Mondanom se kell nem az volt a baja amit ők mondtak,de az erdeti hibából adodóan más is tönkrement az autóban,eleinte nagyon készségesek voltak a javitást illetően,hitegettek hónapokig hogy meg lesz javitva az autó de a mai napig nem történt semmi.Se telefonra se email-re nem válaszolnak, úgy néz ki nem tudom elkerülni az igényeim más modon történő behajtását.Úgy látszik én nem voltam jó vásárló a szemükben végül is én csak egy használtautót vettem. Üdv.Attila
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése