.
49ea79fbb513499f95205877b71304d1

Hargitai Eszter Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: RESERVED, Budapest

17 évvel ezelőtt

Nagyon szeretem a Reserved márkát,rendszeres, mondhatni heti vásárló vagyok. Az üzletek többségében voltam már, mivel a munkám során sokat utazok, így amelyik üzlet a legközelebb esik, azt látogatom. Nagyon pozitív tapasztalataim vannak az eladókkal kapcsolatban, kedvesek és segítőkészek. Bár sajnos a szolnoki üzletben ért egy hatalmas csalódás. Az egyik lány, mint kiderült pont az üzletvezető olyan minősíthetetlen stílusban beszélt velem és a barátnőmmel, hogy alig hittük el. Azt hiszem, hogy ez a modor teljesen méltatlan ehhez a céghez, és azt gondolom,hogy akinek nehezére esik normális hangvételben kommunikálni, az ne ezt a pályát válassza. Szóval aki olvassa, az alacsony, vörös hajú csajt kerüljétek, egyébként a többiek aranyosak. :) Jó vásárlást! :)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése