.
49ea79fbb513499f95205877b71304d1

Hollár István Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: FALÁNK FANNY KÁVÉZÓ, Miskolc

15 évvel ezelőtt

Ma az Ágnes napi , ünnepi sztalra vettek a szemere úti üzletben többek között 7 db Rékóczi tróst. Sajnos a hab a tetején gáz-ízű volt, ehetetlen lett pár falat után, miután felhalmozódott az íz a szájban. Telefonon reklamáltam, mondták , eddig még senki sem reklamált, sőt az egyik kolléga meg is evett egyet,és már fél tálcányit eladtak belőle. Ígérték, hogy mekóstolják és beveszik, ha rossz. Köszönték a bejelentést, elnézést kértek, kártalanítást azonabn nem ajánlottak fel. 2011,01.23. vasárnap, 13:35
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése