Hollár István Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: FALÁNK FANNY KÁVÉZÓ, Miskolc
15 évvel ezelőtt
Ma az Ágnes napi , ünnepi sztalra vettek a szemere úti üzletben többek között 7 db Rékóczi tróst. Sajnos a hab a tetején gáz-ízű volt, ehetetlen lett pár falat után, miután felhalmozódott az íz a szájban. Telefonon reklamáltam, mondták , eddig még senki sem reklamált, sőt az egyik kolléga meg is evett egyet,és már fél tálcányit eladtak belőle. Ígérték, hogy mekóstolják és beveszik, ha rossz. Köszönték a bejelentést, elnézést kértek, kártalanítást azonabn nem ajánlottak fel.
2011,01.23. vasárnap, 13:35